Yiğit Efe ÖRNEK, İzmir – 6 Aylık

Yiğit Efe ÖRNEK, İzmir – 6 Aylık

Yiğit Efe Örnek
Sizde Uykuculara Katılın

Yiğit Efe ÖRNEK, İzmir – 6 Aylık

Yiğit Efe 6 aylık olduğunda, gece boyu elde salladığımız yetmez gibi, uykuya daldıktan sonra da, hamağa koyup hiç durmaksızın, eşimle tüm gece nöbetleşe, beşiği sallamaya devam ediyorduk. Yiğit Efe doğana kadar, bir çocuk doktoru olarak, annelere bebeklerini uyuturken sallamayı asla önermediğimizi söyleyen ben, bebeğini sabaha kadar sallayan bir anne olmuştum. Nasıl bu hale gelebildiğimize üzülüp dururken ve artık uykusuzluğa dayanamayacak hale gelmişken, internetten sürekli bu işi nasıl düzeltebilirim diye araştırmaya başladım. İnternette uyku üzerine fazlaca bilgi kirliliği olduğunu görünce, birşeyleri düzeltmeye çalışırken daha beter olmasından korktuğum için profesyonel destek almaya karar verdim. Araştırmalarım üzerine Sedef ve Selen Hanım’lara ulaştım.

Eğitime başlamadan önce sürekli sallanan bebeğimin, sallanmadan, kendi başına nasıl uyuyacağı kafamda soru işaretiydi ve ortalığı yıkacak kadar ağlayacağından neredeyse emindim. Halbuki Sedef ve Selen Hanım’ın yönlendirmeleri ile eğitime başladığımız ilk günün gecesinde dahi aralıksız 5 saat uyumuş olmasına inanamadık. 2 haftalık bu süreci araya hafif bir hastalık ve alt katın tamirat sesleri girmesine rağmen başarıyla tamamladık. Eşimle akşamları, elimizde çaylarımızla tekrar film izleyebildiğimizi farkettiğimizde “İyi ki… İyi ki bu eğitimi almışız” dedik. Arada gündüz uykularında zorluklar yaşasak da, hepsinin zamanla düzene gireceğini biliyoruz ve uykusuzluktan harap düşmüşken hayatımızı yeniden geri almamıza vesile olan, bu süreçte de desteklerini hiç eksik etmeyen Selen ve Sedef Hanım’a çok teşekkür ediyoruz.

HÜLYA ÖRNEK

Diğer Dandini Uykucularımız

Bebeğiniz uyumuyorsa çözüm Dandini Uyku Danışmanlığı’nda.

Danışmanlık Paketlerimiz

Siz & bebeğiniz için yeterli ve kaliteli uyku ihtiyaçtır.

Bu program, Dandini Programına ilave olarak eğitime başladığımız ilk günün ilk uyku seansında, GÖRÜNTÜLÜ olarak…

0 – 5 yaş aralığında olup kendi kendine uyumayı bilmeyen, sık uyanan ve tekrar uykuya dönmek için emzirilme, pışpışlanma…

İletişime Geç
İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?