Yankı SEVİM, Antalya – 6 Aylık

Yankı SEVİM, Antalya – 6 Aylık

yanki-sevim-foto
Sizde Uykuculara Katılın

Yankı SEVİM, Antalya – 6 Aylık

Yankı’yı doğduğundan beri bir şekilde uyutuyorduk. Genel olarak memede uyuduğu için gece 3-4 kez uyanıyordu. Tabii ben de onunla beraber uyanıyor, hemen meme verip uyumaya devam etmesini sağlıyordum. Yankı bebek, ayakta sallanmayı reddettiği için en son pusette ön arka yaparak uyumasını sağlıyordum.

Bir süre sonra bulduğum çareler işe yaramamaya başladı. Sonrasında, eşimle daha önceden düşündüğümüz uyku eğitimini denemeye karar verdik. Tabii ki işe yarayıp yaramayacağı konusunda en ufak bir fikrimiz yoktu. Sadece, bebeğimiz ve bizim sağlığımız için işe yaramasını umuyorduk. Ne kadar doğru bir karar verdiğimizi anlamamız uzun sürmedi. Bir de bebeğimin tam dişlerini çıkardığı bir dönemde iyi sonuçlar almamız gerçekten inanılmazdı. 6 ay sonunda ilk kez kesintisiz uykuma kavuşmuştum. İşin aslını öğrenince bebeğimizi ne kadar yanlış yöntemlerle uyuttuğumuzu anlamış olduk.

Bu süreç boyunca her görüşmemizde desteğini ve bilgisini eksik etmeyen Dandini Uyku danışmanlarına teşekkürü bir borç biliriz.

ESRA SEVİM

Diğer Dandini Uykucularımız

Bebeğiniz uyumuyorsa çözüm Dandini Uyku Danışmanlığı’nda.

Danışmanlık Paketlerimiz

Siz & bebeğiniz için yeterli ve kaliteli uyku ihtiyaçtır.

Bu program, Dandini Programına ilave olarak eğitime başladığımız ilk günün ilk uyku seansında, GÖRÜNTÜLÜ olarak…

0 – 5 yaş aralığında olup kendi kendine uyumayı bilmeyen, sık uyanan ve tekrar uykuya dönmek için emzirilme, pışpışlanma…

İletişime Geç
İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?