Yaman KESKİN, İzmir – 8 Aylık

Yaman KESKİN, İzmir – 8 Aylık

img-20190403-145710-535
Sizde Uykuculara Katılın

Yaman KESKİN, İzmir – 8 Aylık

Yaman, uyusun da nasıl uyursa uyusun dediğimiz, kucakta pışpışla, emzikle, beyaz gürültüyle uyuyan, uyumadığı zaman aspiratörde uyuttuğumuz, yatağına koyduğumuzda da uyanan bir bebekti. Ya kucağımda uyutuyordum ya da yanına yatıyordum ki uyanmasın. Gündüz uykuları yarım saati geçmeyen, gece uykuları da 2 saatte bir uyanıp mama verdiğimiz bir hale gelmişti. Gün içerisinde hep huysuz, mızmız ve huzursuzdu. Mutlu değildi.

Eğitime başladıktan birkaç gün sonra, Yaman gece desteksiz uyumayı, uyansa da kendi kendine uykuya geri dönebilmeyi öğrendi. Mızmızlığı, huzursuzluğu tamamen bitmişti. Eğitimin sonlarına doğru ise, düzelmesi zor olan gündüz uykuları 1,5 saati bulmuştu.

Yaman’a artık iyi uykular diliyor, yatağına bırakıp odasından çıkıyoruz. Kendisi uyuyor. Sonuç olarak, uyku eğitimi diye bir gerçek var. Yapabileceğinize inanın ve kararlı olun.

Bu süreci iyi ki Sedef Hanım ve Selen Hanım’la geçirdim. Destekleri ve beni her gün motive ettikleri için teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

YASEMİN KESKİN

 

Diğer Dandini Uykucularımız

Bebeğiniz uyumuyorsa çözüm Dandini Uyku Danışmanlığı’nda.

Danışmanlık Paketlerimiz

Siz & bebeğiniz için yeterli ve kaliteli uyku ihtiyaçtır.

Bu program, Dandini Programına ilave olarak eğitime başladığımız ilk günün ilk uyku seansında, GÖRÜNTÜLÜ olarak…

0 – 5 yaş aralığında olup kendi kendine uyumayı bilmeyen, sık uyanan ve tekrar uykuya dönmek için emzirilme, pışpışlanma…

İletişime Geç
İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?