Talya ELMAS, İzmir – 6 Aylık

Talya ELMAS, İzmir – 6 Aylık

Talya Elmas
Sizde Uykuculara Katılın

Talya ELMAS, İzmir – 6 Aylık

Kızımız Talya 5 aylık olana kadar çok sıkıntı yaşatmadan uyuyordu, hatta uyku onun için çok önemliydi. Ama 5. ayını doldurunca her şey çok değişti, benimleyken hep emmek isterdi ve o şekilde uyurdu yoksa çok ağlardı. Çalışan bir anne olarak gecem gündüzüm birbirine girdi ve içinden çıkılmayacak bir hal aldı. Acaba ne zaman uyanacak evhamıyla yaşıyor, ne zaman ağlayacak, acaba sıkıntısı nedir sorularıyla mücadele ediyordum. Onunla güzel vakit geçirmek isterken onu sakinleştirmeye çalışırken, emzirirken buluyordum kendimi ve bir gece Sedef Hanım’a mesaj attım ve karar verdim bu işi çözmeliydim.

Sedef Hanım ile başladığımız çalışmada her zaman kararlı, istikrarlı ve sabırlı olmam gerektiğini gördüm. Ve bir baktık ki 1 haftada hayatımız değişmiş. Talya’yı akşam odasında uyumaya bırakıyoruz ve sabah günaydın diyoruz. Talya eğitim sürecinde çok az sancı ile 2 diş çıkardı ve sakinliğini eğitimde öğrendiği oto kontrole bağlıyorum.

Artık Talya ile güzel vakit geçiriyoruz bunun dışındaki zamanlarda karı koca vakit geçiriyoruz. Eğitim sayesinde artık ailecek yatağımızda uzun süre yatıyor, verimli uyuyoruz, dinleniyoruz, kızımıza özlemle gidiyoruz, daha tahammüllüyüz, ona daha faydalı oluyoruz. Talya da daha sakin ve daha güleryüzlü.

Dandini Uyku’ya ve hep yanımızda olan Sedef Hanım’a çok teşekkür ediyoruz. Ne zaman imdat desem yanımdaydı, iyi ki tanıdık birbirimizi.

FULYA ELMAS

Diğer Dandini Uykucularımız

Bebeğiniz uyumuyorsa çözüm Dandini Uyku Danışmanlığı’nda.

Danışmanlık Paketlerimiz

Siz & bebeğiniz için yeterli ve kaliteli uyku ihtiyaçtır.

Bu program, Dandini Programına ilave olarak eğitime başladığımız ilk günün ilk uyku seansında, GÖRÜNTÜLÜ olarak…

0 – 5 yaş aralığında olup kendi kendine uyumayı bilmeyen, sık uyanan ve tekrar uykuya dönmek için emzirilme, pışpışlanma…

İletişime Geç
İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?