Taha AYGÜN, Afyonkarahisar – 10 Aylık

Taha AYGÜN, Afyonkarahisar – 10 Aylık

Taha Aygün
Sizde Uykuculara Katılın

Taha AYGÜN, Afyonkarahisar – 10 Aylık

Her aile gibi 9 ay heyecanla bekledik. Çeşitli kitaplar aldım. Hem yeni, hem tecrübeli annelerle görüştüm. Ama belki de ülkemizde henüz pek yaygın olmadığı için, uyku eğitimi konusunu atlamışım. Aslında emzirmeden sonra en önemli konuymuş ve bilmediğim ne çok şey varmış.

Taha 1 buçuk aylık olduktan sonra, her ne kadar kendimi bu duruma hazırladığımı düşünsem de pes ettim ve eşimden salıncak almasını istedim. Yakınlarım zaten en baştan beri salıncak kullanmam taraftarıydılar. İlk 5 ayda salıncağın çok işe yaradığını düşünürken, 5. Ayın sonunda diş çıkarmaya başlayan Taha biraz kucağımda, biraz emerek, biraz da sallanarak uyumaya başladı. Önce emiyor, sonra sallanıyor, sonra tekrar aynı sıralamayla devam ederek sersemleyinceye kadar vakit geçtikten sonra (30-45 dk), hem gece, hem gündüz yanımda uyumaya başladı. En son, artık babasıyla birlikte gece uykularında yanında yatıyorduk ve birimizin yanından ayrılması durumunda feryadı basıyordu. Gece kalkmaları da azalacak diye beklerken giderek arttı. Geceden sabaha 9-10 kez kalkıyor, uykusunu alamadığı için sabah esneyerek ve ağlayarak uyanıyordu.

İşte tüm bunlara benzer dertlerden muzdarip bir arkadaşımın tavsiyesiyle Dandini Uykuya ulaştım. İki haftalık bir süreç sonunda, artık geceleri deliksiz uyuyan bir bebeğim ve mutlu bir anne ve babası var.

Bu zorlu süreçte hep yanımda olduğunuz, tam pes ettiğim anlarda beni desteklediğiniz için çok teşekkürler Taha’nın uyku anneleri(Selen ve Sedef Hanım). İyi ki karşılaştık. Sizi seviyor ve kolaylıklar diliyorum. Hoşçakalın.

ŞADİYE AYGÜN

Diğer Dandini Uykucularımız

Bebeğiniz uyumuyorsa çözüm Dandini Uyku Danışmanlığı’nda.

Danışmanlık Paketlerimiz

Siz & bebeğiniz için yeterli ve kaliteli uyku ihtiyaçtır.

Bu program, Dandini Programına ilave olarak eğitime başladığımız ilk günün ilk uyku seansında, GÖRÜNTÜLÜ olarak…

0 – 5 yaş aralığında olup kendi kendine uyumayı bilmeyen, sık uyanan ve tekrar uykuya dönmek için emzirilme, pışpışlanma…

İletişime Geç
İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?