Sevgi AKSULU, Bursa – 6 Aylık

Sevgi AKSULU, Bursa – 6 Aylık

yfn7909-kopyala
Sizde Uykuculara Katılın

Sevgi AKSULU, Bursa – 6 Aylık

Kızımız Sevgi’yi büyük bir heyecan ve panikle karşıladık. Çünkü Sevgi doğmak için biraz acele edip 7,5 aylık doğmuştu. 10 gün süren yoğun bakım serüveninden sonra evimize gelmiştik. Prematüre olduğu için doktorumuz her ağladığında emzirmemizi önerdi. Ama emzirmek yeterli olmuyordu çünkü çok gazı vardı. Bu kez ayakta, beşikte bulduğumuz her yerde sallamaya başladık. Emzirerek uyutamazsam, sallayarak uyutabiliyordum. Ancak yarım saat uyuyor tekrar uyanıyordu. Son zamanlarda uyku süreleri 15 dakikaya kadar düşmüştü.  Bir akşam 9 yaşındaki oğlumun ödevine yardım etmem için saatlerce beni bekledikten sonra çalışma masasında uyuduğunu görünce bir arkadaşımın tavsiyesiyle Dandini Uyku ile yollarımız kesişti.

Kafamda çok büyük soru işaretleri ile Selen Hanım’ı aradım. Telefondaki ses işine öyle hâkimdi ki tüm sorularımın cevabını almıştım. Telefon konuşmamız bittiğinde hiç düşünmeden eğitime başlamaya karar verdim. 14 günlük eğitim boyunca dışarıdan gelen tüm olumsuz eleştirilere kulaklarımı kapattım sadece Selen Hanım’ın ve Sedef Hanım’ın söylediklerini ve uyku planını eksiksiz uygulamaya odaklandım. Olumlu sonuçları ilk günlerden almaya başladık. Gündüz uykuları uzamış, ağlamaları kesilmiş, gece uykuları kesintisiz olmuştu. Hatta kendi kendine oyunlar oynamaya başlamıştı. Eğitimin ikinci haftasında altıncı hastalık ve yüksek ateşten dolayı çok zorlandım. Ancak bu sıkıntılı süreci Selen Hanım ve Sedef Hanım’ın sayesinde eğitim sürecini bozmadan, kızımı üzmeden çok iyi atlattık. Sonunda Sevgi artık desteksiz ve kesintisiz uyuyabiliyor, ben de oğluma yeterli zamanı ayırabiliyorum. Dışarıdan gelen olumsuz seslerin hepsi kesildi, herkes bunu nasıl başardığımızı sormaya başladı. Tabii ki Sevgi’nin uyku anneleri Selen Hanım ve Sedef Hanım sayesinde. Teşekkürler Dandini Uyku :)

SERAP AKSULU 

Diğer Dandini Uykucularımız

Bebeğiniz uyumuyorsa çözüm Dandini Uyku Danışmanlığı’nda.

Danışmanlık Paketlerimiz

Siz & bebeğiniz için yeterli ve kaliteli uyku ihtiyaçtır.

Bu program, Dandini Programına ilave olarak eğitime başladığımız ilk günün ilk uyku seansında, GÖRÜNTÜLÜ olarak…

0 – 5 yaş aralığında olup kendi kendine uyumayı bilmeyen, sık uyanan ve tekrar uykuya dönmek için emzirilme, pışpışlanma…

İletişime Geç
İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?