Rüzgar Efe ÖZKAN, İstanbul – 8 Aylık

Rüzgar Efe ÖZKAN, İstanbul – 8 Aylık

6a5a7909-5fdf-44df-bf18-1dd614859454
Sizde Uykuculara Katılın

Rüzgar Efe ÖZKAN, İstanbul – 8 Aylık

Her aile gibi, oğlumuzun dünyaya gelişini heyecanla 9 ay bekledik. Bu bekleme sürecinde bakımı, eğitimi, uykusu ile ilgili sayısız kitap okuduk. Uyku konusu ile ilgili kitapları okurken metotların belli olduğunu, aynısını uygulayacağımı, sorun olmadığını düşünmüştüm. Etraftan bebeğim uyumuyor şikayetlerini duydukça da şaşırıyordum. Ta ki başımıza gelene kadar…

Oğlumuz Rüzgar Efe, gece ve gündüz uykularını emzirirken, mama yerken  veya kucağımızda sallayarak; uyumadığı zamanlarda ise beşiğinde sallayarak uyumaya alışmıştı. Saatlerce emek verip uyuttuktan sonra, 30-45 dakika içinde uyanıyordu. Bu durum, özellikle geceleri, çok zor olmaya başlamıştı. Etrafımda uyku eğitimi hakkında konuştuğum herkes bunun gerekli olmadığını, aylar geçtikçe uyku düzeninin bir şekilde düzeleceğini iddia ediyordu. 8. ayın sonunda ise bebeğimiz hala saat başı uyanıyordu ve saatlerce kucakta sallamak  bize fiziken zarar vermeye başlamıştı.

Hemen kararımızı verdik ve uzun zamandır takip ettiğim Dandini Uyku Ailesinden Sedef Hanım ve Selen Hanım’la iletişime geçtim. Sedef Hanım’ın izleyeceğimiz yolu anlatması, profesyonelliği, kendinden emin tavrı doğru yerde olduğumu gösterdi.

Öncelikle Rüzgar Efe’nin uyku planı belirlendi, yapmamız gerekenler anlatıldı. Ve ilk gecede bile uykusunda belirgin fark oldu. Şaşkınlık içerisindeydik. Her pes dediğimiz anda Sedef Hanım’ın, Selen Hanım’ın telefonu, mesajları ile eğitime devam ettik. İki haftalık süreç sonunda, akşam yatırdığım anda kendi kendine uykuya dalan, sabaha kadar kesintisiz uyuyan, uyandığında çok mutlu olan, huzurlu, sakin bir bebeğim ve onun çok mutlu anne – babası oldu.

Benim bebeğim asla uyumaz demeyin. Bebeğinize yapabileceğiniz en büyük iyilik onun uykusunu sağlamak ve bunun yolu kesinlikle Dandini Uyku Ailesinden geçiyor. 

Sedef Hanım’ın, Selen Hanım’ın her zaman yanınızda olmaları, tecrübeleri, yönlendirmeleri, motivasyonları ile kesinlikle başaracaksınız ve bizim gibi iyi ki sizinle karşılaşmışız diyeceksiniz.

Teşekkürler Dandini Uyku Ailesi

İyi ki hayatımıza dokundunuz…

Sizi çok seviyoruz.

Sevgilerimle,

Didem ÖZKAN

 

 

 

Diğer Dandini Uykucularımız

Bebeğiniz uyumuyorsa çözüm Dandini Uyku Danışmanlığı’nda.

Danışmanlık Paketlerimiz

Siz & bebeğiniz için yeterli ve kaliteli uyku ihtiyaçtır.

Bu program, Dandini Programına ilave olarak eğitime başladığımız ilk günün ilk uyku seansında, GÖRÜNTÜLÜ olarak…

0 – 5 yaş aralığında olup kendi kendine uyumayı bilmeyen, sık uyanan ve tekrar uykuya dönmek için emzirilme, pışpışlanma…

İletişime Geç
İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?