Özgür Cem UÇAR, İstanbul – 8 Aylık

Özgür Cem UÇAR, İstanbul – 8 Aylık

img-6990
Sizde Uykuculara Katılın

Özgür Cem UÇAR, İstanbul – 8 Aylık

Özgür kolik bir bebekti ve ilk 4  ay kucakta, memede, sallanarak, yeter ki ağlamasın diyerek, O nasıl isterse öyle uyuttuk. Büyüdükçe uykuya geçmesi de zorlaştı. Gündüz uykuları yok denecek kadar az, gece ise sabaha kadar meme emerek uyuyan, 10-12 kere uyanan bir bebek haline geldi. Hayat bizim için çekilmez bir hal almıştı ve dünyalar tatlısı çocuğumuza tahammülümüz kalmamıştı. 

Uyku eğitimi hep aklımda vardı. Kendi çabalarımla uyku eğitimi vermeye çalıştığım oğlum, bu sefer de biberonsuz uyumamaya başladı ve profesyonel bir yardım almamız gerektiğine karar verdim.

Selen Hanım ve Sedef Hanım’la yaptığım görüşmelerden sonra kendime olan inancım arttı ve başladık. İlk günden ağlamadan yatağında uyuyan oğlumu görünce çok şaşırdım.  Süreç tabii ki kolay olmadı. Yıldığım, umutsuzluğa kapıldığım günler oldu. Ama Selen Hanım ve Sedef Hanım’la her görüşmemde daha da cesaretlendim. Ve evet, sabır ve kararlılıkla eğitimi tamamladık. Ailecek gece uykularının keyfini çıkarıyoruz. Uykusuzluk kaderimiz değilmiş, onu anladık. İyi ki Dandini ailesiyle yollarımız kesişti.

ELİF UÇAR

 

 

Diğer Dandini Uykucularımız

Bebeğiniz uyumuyorsa çözüm Dandini Uyku Danışmanlığı’nda.

Danışmanlık Paketlerimiz

Siz & bebeğiniz için yeterli ve kaliteli uyku ihtiyaçtır.

Bu program, Dandini Programına ilave olarak eğitime başladığımız ilk günün ilk uyku seansında, GÖRÜNTÜLÜ olarak…

0 – 5 yaş aralığında olup kendi kendine uyumayı bilmeyen, sık uyanan ve tekrar uykuya dönmek için emzirilme, pışpışlanma…

İletişime Geç
İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?