Mina ÇOPUROĞLU, Antalya – 4 Aylık

Mina ÇOPUROĞLU, Antalya – 4 Aylık

mina-foto
Sizde Uykuculara Katılın

Mina ÇOPUROĞLU, Antalya – 4 Aylık

Nasıl anlatsam, nereden başlasam bilmiyorum… 

Mina doğduktan sonra ilk 1 ay, her şey çok güzeldi. “Eh, bu iş kolaymış” diyerek ortalarda geziyordum. Ama o iş öyle değilmiş. 40 günü devirdikten sonra işler karışmaya başladı.

“2 ay olsun, değişir” dediler. “3 ay olsun, değişir” dediler. “Belki uykuyu sevmiyordur” dediler. Ama anladım ki bu, kendiliğinden düzelecek bir şey değildi. Bir destek almam gerekiyordu. Zaten hamileliğimden bu yana uyku eğitimi ile ilgili bazı sayfaları takip ediyordum. Artık gece 10 defa uyanıp da ertesi sabah kızımla ilgilenebilecek enerjiyi kendimde bulamadığımda zamanının geldiğini anladım.

Eşimle konuştum ve onun da desteğini alarak Dandini Uyku Danışmanlığına başvurdum. Selen Hanım ve Sedef Hanım’la uyku yolcuğumuz böylece başlamış oldu. Her soruma sabırla cevap verdiler. Sürekli motive ettiler.

Kolay mı bu yolculuk? Değil tabii. Ama imkansız hiç değil! Biz artık ailecek uykuya kavuştuk. Ben artık daha enerjik, kızıyla daha kaliteli vakit geçirebilen, eşine, evine zaman ayırabilen bir anneyim. Herkes uyku eğitimi almalı demiyorum, ama aklının bir köşesinden geçen hiç düşünmemeli bile. Evet; biz anneyiz ama sihirli değneğimiz de yok. Bizim de yeri geldiğinde desteğe ihtiyacımız olabilir. Bunu unutmayın.

Dandini Uyku ailesine ve tüm annelere en güzel dileklerim ve kucak dolusu sevgilerimle,

Buket ÇOPUROĞLU

 

Diğer Dandini Uykucularımız

Bebeğiniz uyumuyorsa çözüm Dandini Uyku Danışmanlığı’nda.

Danışmanlık Paketlerimiz

Siz & bebeğiniz için yeterli ve kaliteli uyku ihtiyaçtır.

Bu program, Dandini Programına ilave olarak eğitime başladığımız ilk günün ilk uyku seansında, GÖRÜNTÜLÜ olarak…

0 – 5 yaş aralığında olup kendi kendine uyumayı bilmeyen, sık uyanan ve tekrar uykuya dönmek için emzirilme, pışpışlanma…

İletişime Geç
İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?