Kerem DÜZENLİ, Ankara – 15 Aylık

Kerem DÜZENLİ, Ankara – 15 Aylık

processed
Sizde Uykuculara Katılın

Kerem DÜZENLİ, Ankara – 15 Aylık

Uykusuz 15. Ayımızdı. Saat 03:30 olmuş ve ben yine oğlumu uyutamıyordum. Çaresiz, yorgun ve uykusuzluktan bitmiş bir vaziyetteydim. Gecenin köründe başladım uyku eğitimi araştırmalarına. Sonra Dandini Uykuyla karşılaştım ve o saatte mesaj attım. Ertesi sabah hemen mail attılar ve telefonla görüştük. Öyle güzel izah edip anlattılar ki süreci ve öyle rahatlattılar ki beni başka bir alternatif aramadım bile.

Birkaç gün sonra başladık sürece. Gündüz uykuları zordu ama hiç moral bozmadan motive ederek devam ettik. Aksam 18:00’de uyudu oğlum. Kucakta değil, sallayarak değil; yatağında uyudu 15 aydır ilk defa ve gece sadece 2 kez uyandı, ama yine kendi yatağında, desteksiz bir şekilde uykuya geri döndü. Günden güne gece uyanmaları bitti ve şu an geceleri 11-12 saat kesintisiz uyuyor Kerem.

Selen Hanım ve Sedef Hanım’la iyi ki karşılaşmışız. Süreçte hiç yalnız hissetmedim. Biraz düşse modum hemen motive edip ayağa kaldırdılar beni. Keşke daha önce karar verseymişim de aylarım gitmeseymiş elimden. Ama en zor dönemde bile müthiş bir başarı yakaladık.

Ne  kadar teşekkür etsem az. Sevgiler…

Esra ALPAY DÜZENLİ

 

 

 

Diğer Dandini Uykucularımız

Bebeğiniz uyumuyorsa çözüm Dandini Uyku Danışmanlığı’nda.

Danışmanlık Paketlerimiz

Siz & bebeğiniz için yeterli ve kaliteli uyku ihtiyaçtır.

Bu program, Dandini Programına ilave olarak eğitime başladığımız ilk günün ilk uyku seansında, GÖRÜNTÜLÜ olarak…

0 – 5 yaş aralığında olup kendi kendine uyumayı bilmeyen, sık uyanan ve tekrar uykuya dönmek için emzirilme, pışpışlanma…

İletişime Geç
İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?