Kaan ÇÖMEZ, Almanya – 14 Aylık

Kaan ÇÖMEZ, Almanya – 14 Aylık

img-20181013-wa0001
Sizde Uykuculara Katılın

Kaan ÇÖMEZ, Almanya – 14 Aylık

Oğlumuz Kaan’ın doğduğu ilk günlerde her şey yolundaydı. Emzirirken uyuyor ve yatağına koyuyordum. Ta ki 6 aylık olana kadar…

Artık memede uyuyan bir bebek haline gelmiş ve ben bunu fark etmemiştim. Gece uyanmaları her geçen gün biraz daha artıyordu. 10 – 11 kere uyandığı oluyor ve bu durum, hem beni, hem oğlumu artık huysuz ve huzursuz birine çeviriyordu. Uykusuzluk o kadar kötü etkilemişti ki bizi, gün içinde ne kendime ne de ona yetecek enerjiyi bulamıyordum. O aylarda diş çıkarmaya başladı ve bu eğitim düşüncemizi sürekli erteledik.

Kaan 15 aylık olduğunda tam bir meme bağımlısı oldu ve artık yeter diye düşündüm. Bunun sonucunda DANDİNİ UYKU ile bağlantıya geçtim. İlk günler Kaan’ın bizi bir hayli zorlayacağını düşünsem de, Sedef ve Selen Hanım’ın sayesinde bu süreç o kadar kolay geçti ki biz hayretle izleyebildik sadece… Gece bensiz uyumayan oğlum, artık kendi kendine uyumayı öğrenmişti, hem de 2 hafta gibi kısa bir sürede.

Eğer bebeğinizde uyku sorunu varsa, kesinlikle o ya da bu sebepten ertelemeyin ve bir an önce eğitime başlayın derim. Hem bebişleriniz, hem de siz sağlıklı uykuya kavuşun.

Bu süreçte desteğini bizden esirgemeyen, tüm profesyonelliğiyle bize yol gösteren ve sabırla her sorumuza yanıt veren uyku annelerimiz Sedef ve Selen Hanım’a tüm emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz, iyi ki varsınız!

ZEYNEP ÇÖMEZ

 

Diğer Dandini Uykucularımız

Bebeğiniz uyumuyorsa çözüm Dandini Uyku Danışmanlığı’nda.

Danışmanlık Paketlerimiz

Siz & bebeğiniz için yeterli ve kaliteli uyku ihtiyaçtır.

Bu program, Dandini Programına ilave olarak eğitime başladığımız ilk günün ilk uyku seansında, GÖRÜNTÜLÜ olarak…

0 – 5 yaş aralığında olup kendi kendine uyumayı bilmeyen, sık uyanan ve tekrar uykuya dönmek için emzirilme, pışpışlanma…

İletişime Geç
İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?