İlhan Alaz ATEŞ, İzmir – 7 Aylık

İlhan Alaz ATEŞ, İzmir – 7 Aylık

img-9311
Sizde Uykuculara Katılın

İlhan Alaz ATEŞ, İzmir – 7 Aylık

Sevgili Dandini Ailesi,

Sayenizde bir doğum günüm daha oldu; o da Alaz’ın ilk uyuduğu gece, 27 Kasım 2019 🙂 Hem de eğitimin 1. günü :)

İyi ki bilip bilmeden konuşanları dinlemeyip bebeğime uyku eğitimi vermeye karar vermişim. Gerçekten hayatımız değişti. Biz de diğer aileler gibi eğitimin bizim bebeğimizde kesinlikle işe yaramayacağı fikrindeydik. Fakat Selen Hanım ve Sedef Hanım’ın müthiş danışmanlığı ile 8 aylık oğlum Alaz ilk günden itibaren mışıl mışıl uyumaya başladı. 

Şimdi geçmişi düşününce bebeğimizi uyuturken ne kadar büyük hatalar yaptığımızı çok daha net görüyorum. Bu, hayatımda aldığım en iyi kararlardan biri. Maalesef insanlar bilmedikleri konular hakkında fikir yürütmekte bir numara. Bu nedenle güzel ve yorgun annelere kimseyi dinlememelerini tavsiye ediyorum.

Her şeyden önce, bu eğitimle birlikte Alaz o kadar sakinleşti ve mutlu bir bebek oldu ki… ♥ Uyku düzeni dışında yemek yeme saatleri de düzene oturmuş oldu. Acaba uykusu mu geldi, yoksa acıktı mı gibi tüm sorular tarih oldu. Bu halde, tabii ki birlikte çok daha kaliteli zaman geçiriyoruz. Bu nedenle uyumayan tüm bebişlerin bu eğitimden geçmelerini tavsiye ediyorum.

Eğitim süresince her an bizimle iletişimde olan, bize uykuyu öğreten kibar danışmanlarımıza tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

Selen ATEŞ 

 

Diğer Dandini Uykucularımız

Bebeğiniz uyumuyorsa çözüm Dandini Uyku Danışmanlığı’nda.

Danışmanlık Paketlerimiz

Siz & bebeğiniz için yeterli ve kaliteli uyku ihtiyaçtır.

Bu program, Dandini Programına ilave olarak eğitime başladığımız ilk günün ilk uyku seansında, GÖRÜNTÜLÜ olarak…

0 – 5 yaş aralığında olup kendi kendine uyumayı bilmeyen, sık uyanan ve tekrar uykuya dönmek için emzirilme, pışpışlanma…

İletişime Geç
İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?