Hira KORKMAZ, Amasya- 7 Aylık

Hira KORKMAZ, Amasya- 7 Aylık

hira-aile-foto
Sizde Uykuculara Katılın

Hira KORKMAZ, Amasya- 7 Aylık

Herşey, Hira’nın kolik bir bebek olmasıyla başladı. Kolik bebek, “sallayın, titreşim verin rahatlar” diye diye sallanan, titreten ne varsa aldık. Önce, yatağını titreşimli aldık, daha sonra 4moms derken, Hira tam bir sallama bağımlısı oldu.

Aylar geçtikçe, artık sallanmanın hızını bile arttırmamızı istiyor, sallanma şiddetini beğenmiyordu. Akşamdan sabaha; sabahtan akşama durmaksızın sallıyorduk. Artık geldiğimiz son noktada gece hiç uyumuyor, 12-13 kere kalkıyor, sallayıp yatağa koyduğumuz anda uyanıyordu. Bazen yatağa bile koyamıyorduk. Bu durum, artık hem eşimin hem benim bütün gücümüzü bitirdi.

Artık, uyku eğitimine başlamalıydım ve sabah o can havliyle Selen Hanım’a ulaştım. Çok kararlıydım, vazgeçmeden başlamalıydım. Elbette, ağlayacaktı biliyordum ve kendimi herşeye hazırladım ve başladık. Çok değil, sadece 2 günde, Hira deliksiz uyudu. Şoktaydık, inanamadık. Gece boyu, bebeğime bir şey mi oldu diye kontrol ettim.

Şu an, herşey kontrolümüz altında. Bebeğimiz mutlu, biz mutluyuz. Artık Hira, sağlıklı ve doğru uyku alışkanlıkları ile gelişimini tam olarak tamamlayabiliyor.

Bu süreçte, sonuna kadar desteğini esirgemeyen, öncelikle Selen Hanım’a; daha sonra da Sedef Hanım’a teşekkür ederim. İyi ki varsınız, iyi ki sizi tanıdım, hayatımız değişti. Sonsuz sabrınız, anlayışınız için de ayrıca teşekkür ederim. Umarım, bir gün bütün bebekler uyur…

ÖZLEM KORKMAZ

Diğer Dandini Uykucularımız

Bebeğiniz uyumuyorsa çözüm Dandini Uyku Danışmanlığı’nda.

Danışmanlık Paketlerimiz

Siz & bebeğiniz için yeterli ve kaliteli uyku ihtiyaçtır.

Bu program, Dandini Programına ilave olarak eğitime başladığımız ilk günün ilk uyku seansında, GÖRÜNTÜLÜ olarak…

0 – 5 yaş aralığında olup kendi kendine uyumayı bilmeyen, sık uyanan ve tekrar uykuya dönmek için emzirilme, pışpışlanma…

İletişime Geç
İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?