Hazal SÜKUT, Tekirdağ – 10 Aylık

Hazal SÜKUT, Tekirdağ – 10 Aylık

image1
Sizde Uykuculara Katılın

Hazal SÜKUT, Tekirdağ – 10 Aylık

Öncelikle size ne kadar teşekkür etsem az. Bilmediğimiz ve bilmediğimiz için eziyet çektiğimiz ne kadar çok konu varmış… İyi ki sizi tanımışız. Sizin sayenizde hepimiz rahat, sağlıklı, deliksiz, sabaha kadar kesintisiz uykuya kavuştuk.

Biz çok düşündük başarabilir miyiz diye; ama Selen Hanım ve Sedef Hanım’ın sayesinde, onların verdiği destekle içimiz rahatladı ve başardık. Süreç kolay değil tabii ki, çok zor. Ama sonunun böyle güzel olacağını bilseler, tüm aileler 1 dakika düşünmeden uyku eğitimi verirler. Şimdi içim rahat bir şekilde bebeğimi yatağına yatırıp odasından çıkıyorum. Aklım orada kalmıyor. Bu güveni bana kazandırdığınız için çok teşekkür ederim.

Uyku eğitimi sonrası 12 saat kesintisiz uyuyor diye yazanları okuduğumda inanmıyordum. Bu kadar küçük bebek kesintisiz uyuyamaz diyordum, ama uyuyormuşJ Geceleri sürekli emmeye kalkan bir bebeğim vardı. Biz de acıkmıştır diye düşünüyorduk. Meğer hiç emmeden 12 saat uyuyabiliyormuş. Aklımızdan ACABA NE ZAMAN KALKACAK düşüncesini yok ettiğiniz için size ne kadar teşekkür etsek az. Çünkü Hazal 19:30’da uyuyup sabah 07:00’de kalkıyor. Bunu buraya yazmak bir mucize. Aylarca hem ona, hem kendimize eziyet etmişiz. Kesinlikle ve kesinlikle tüm ailelerin, 1 dakika düşünmeden, eğitime başlamalarını isterim. Çünkü her anne, baba ve tabii ki bebek deliksiz uyumayı hak ediyor.

Çevreden olumsuz çok şey duyduk tabii. Ama sabır en önemlisi.  Hazal saatlerce uyumuyordu. Şimdi 3 dakikada, kendi başına, kendi odasında, döne döne uyuyor. Yanına girmeme gerek kalmadan dalabiliyor.

Anneler; inanın mükemmel bir şey… Eşimle kahve içmeye vaktimiz oldu 10 aydan sonra. Eskiden uyutuyordum; mutfağa geldiğimde uyanıyordu. Yemek saatinde uyanıyordu. Birlikte yemek bile yiyemiyorduk. Ama şimdi gönül rahatlığıyla hepsini yapıyoruz.

Selen Hanım ve Sedef Hanım çok ilgililer. Kafama ne takıldıysa sordum ve hepsinde gerek telefonla arayıp çözüm bulduk, gerekse mesajda yardımcı oldular. Siz de düşünmeden gönül rahatlığıyla bebeğinizi ve kendinizi emanet edebilirsiniz…

Sedef SÜKUT

 

Diğer Dandini Uykucularımız

Bebeğiniz uyumuyorsa çözüm Dandini Uyku Danışmanlığı’nda.

Danışmanlık Paketlerimiz

Siz & bebeğiniz için yeterli ve kaliteli uyku ihtiyaçtır.

Bu program, Dandini Programına ilave olarak eğitime başladığımız ilk günün ilk uyku seansında, GÖRÜNTÜLÜ olarak…

0 – 5 yaş aralığında olup kendi kendine uyumayı bilmeyen, sık uyanan ve tekrar uykuya dönmek için emzirilme, pışpışlanma…

İletişime Geç
İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?