Hayat GÜLTEKİN, Muğla – 6 Aylık

Hayat GÜLTEKİN, Muğla – 6 Aylık

hayat-gultekin-foto
Sizde Uykuculara Katılın

Hayat GÜLTEKİN, Muğla – 6 Aylık

Bir masal gibidir çocuğumuzu ilk kucağımıza aldığımız an. Bir de o ilk çocuksa eğer… Her yer tozpembe bulut gibidir. Ama zaman geçtikçe, pembe bulutların yerini sanki kara bulutlar almaya başlar. Uykusuz geceler, yorgunluklar, stres, sinir bütün dengenizi bozar.

İşte böyle bir anda, sihirli iki değnek benim hayatıma dokundu ve kara bulutları yok ettiler. Sedef Hanım ve Selen Hanım, sizlere çok çok çok teşekkür ederim. Sayenizde bol uykulu gecelerimiz var artık. Yalnızca gece mi? Gündüzlerimiz de artık bol uykulu. Ben kızımı saatlerce göğsümde emzirerek, pışpışlayarak, ayakta dolanarak, aklınıza gelebilecek her şeyi aynı anda deneyerek uyutmaya çalışırdım. Geceleri ise göğsümü emzik gibi kullanırdı. Uyku nedir, bilmiyordum. Artık vücut direncim düşmüştü. Ama şimdi uykuların tadını çıkartıyorum.

Sevgili anne ve babalar, eğer tek başınıza yapamıyorsanız bu iki periyle tanışmanızı mutlaka isterim. Kendinize ve çocuğunuza daha fazla eziyet etmeyin. Sizin de bol uykulu geceleriniz olsun.

GÜLSÜM GÜLTEKİN

 

Diğer Dandini Uykucularımız

Bebeğiniz uyumuyorsa çözüm Dandini Uyku Danışmanlığı’nda.

Danışmanlık Paketlerimiz

Siz & bebeğiniz için yeterli ve kaliteli uyku ihtiyaçtır.

Bu program, Dandini Programına ilave olarak eğitime başladığımız ilk günün ilk uyku seansında, GÖRÜNTÜLÜ olarak…

0 – 5 yaş aralığında olup kendi kendine uyumayı bilmeyen, sık uyanan ve tekrar uykuya dönmek için emzirilme, pışpışlanma…

İletişime Geç
İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?