Dandini Uykucularımız

Evren Ali BAYBURT, Erzurum - 4,5 Aylık

Evren Ali BAYBURT, Erzurum - 4,5 Aylık

Evren Ali'm düzenli uyku uyumayan, sürekli kucakta gezdirdiğimiz, her ağladığında meme verdiğim, gece kendi yatağımızda yatırdığımız, pilates topunda saatlerce (kollarımız, belimiz kopana kadar) salladığımız, artık hiçbir şekilde uyutamadığım (memede bile), hep ağlayan, mutsuz bir bebekti. Doğal olarak, uykusunu alamadığı için karnını da güzelce doyuramıyordu. Huysuzdu kısacası. Ayakta sallamayı bile denedim, ama alışık olmadığı için gülerek cevap verdi çocuğum. Nadiren uyuttuğumuz zamanlarda da azıcık açıyı değiştirsek, sırtında sensör varmış gibi gözlerini cin gibi açıyordu.

Velhasıl birçok yanlış alışkanlığı edindirdik yavrumuza. Koynumdaki çocuğuma uyutmayı öğretememiştim, ama Sedef Hanım ve Selen Hanım kilometrelerce öteden bizi çok güzel uyuttular.

Yorgunluktan bitap düşmüş, canıma tak eden bir gün Sedef Hanım ile görüştüm. Onun samimi, rahatlatıcı, kendinden emin, profesyonel sesi içime su serpti.

Evren Ali'min uykularını ve alışkanlıklarını analiz edip bize uygun bir plan ile işe başladık ve bitirdik. Hatta hayal bile edemediğim bu maceradan sizlere bahsedebiliyorum!

Onlar benim sarsılan annelik içgüdümü tazelediler, yavrumla daha kaliteli zaman geçirebilmemi, onunla gülebilmeyi, bebeğimin huzurlu uykularının olmasını sağladılar. Bebeğimize yaptığımız en güzel yatırımı Dandini Uyku Danışmanlığına başvurmakla yaptık.

Uyuyan bebek = Uyuyan anne = Mutlu aile

Bebeğinizi ve kendinizi ne olur daha fazla yormayın, yıpratmayın. Bebeğiniz uyumak istiyor ve yolu Dandini'den geçiyor. Ben baktım, uyguladım. Önce bebeğinize, sonra kendinize, sonra da Sedef Hanım'a ve Selen Hanım'a güvenin!

SEVCAN BAYBURT