Ege SAĞLAM, Giresun – 8,5 Aylık

Ege SAĞLAM, Giresun – 8,5 Aylık

ege-aile-foto
Sizde Uykuculara Katılın

Ege SAĞLAM, Giresun – 8,5 Aylık

Ege, 6. aya kadar sadece emerek uykuya dalarken sonraları ya emerek, ya da sallanarak uyumak istiyordu. Geldiğimiz son nokta; tam uyudu, yatağına yatırayım derken, tekrar başa dönmek olunca sıkıntı asıl o zaman başlamıştı. Gündüz uykuları zaten kısacıkken bir de gece uyumaz hale gelmişti. Bu durum artık son bulmalıydı.

Tüm endişelerime rağmen karar verdim ve bir arkadaşımın önerisiyle Selen Hanım ve Sedef Hanım’la tanıştım. Onlar bana sakin bir şekilde endişe edecek hiçbir şey olmadığını ve herşeyin düzeleceğini söylediklerinde açıkçası buna pek ihtimal vermedim. Ta ki Ege eğitimin daha 1. gecesi deliksiz uyuyup biz şok oluncaya kadar…

Bebeğimiz de biz de kaliteli uyuyarak, sabah mutlu uyanınca ne kadar doğru karar verdiğimi bir kez daha anladım. Tabii ki bizi zorladığı zamanlar da oldu, sonuçta doğduğu günden itibaren alıştığı düzenden vazgeçmek hiç de kolay değildi bir bebek için. Bu süreçte bize düşen en zor görev, sadece sabırlı ve kararlı olmaktı, bizde bunu yaptık ve gerisi öyle kolay halloldu ki… Hayali bile imkansızken bebeğimiz şimdi kendi kendine uykuya dalıp mışıl mışıl uyuyor.

Eğitim boyunca bizden desteğini esirgemeyen, bize sabırla yol gösteren, Ege uyuduğunda en az bizim kadar mutlu olan, en önemlisi ona fırsat vermemizi sağlayan Selen Hanım ve Sedef Hanım’a çok teşekkür ederim. Tek kelimeyle harikasınız. İyi ki varsınız.

HATİCE SAĞLAM

Diğer Dandini Uykucularımız

Bebeğiniz uyumuyorsa çözüm Dandini Uyku Danışmanlığı’nda.

Danışmanlık Paketlerimiz

Siz & bebeğiniz için yeterli ve kaliteli uyku ihtiyaçtır.

Bu program, Dandini Programına ilave olarak eğitime başladığımız ilk günün ilk uyku seansında, GÖRÜNTÜLÜ olarak…

0 – 5 yaş aralığında olup kendi kendine uyumayı bilmeyen, sık uyanan ve tekrar uykuya dönmek için emzirilme, pışpışlanma…

İletişime Geç
İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?