Ebrar ÜLKER, Manisa – 4 Aylık

Ebrar ÜLKER, Manisa – 4 Aylık

img-5924
Sizde Uykuculara Katılın

Ebrar ÜLKER, Manisa – 4 Aylık

Şu an bu teşekkürü 18 aylık ve 4 aylık iki kızçeyi aynı anda uyutup huzurla uzanmanın verdiği mutlulukla yazıyorum.

Biz 2. kez Dandini Uykuyu tercih ettik. Neden mi? Biz birbirine çok yakın doğan iki minnoşa sahip bir aileyiz. İlk çocuğumda kabus gibi geçen bir 7 ay ve sürpriz yeni bebek haberinden sonra can havli ile uyku eğitimi araştırmasına başlayıp Dandini Uyku ile tanıştım. Çok umutsuzdum çünkü çok çok zorlu bir kıza sahiptim. Sabahlara kadar emerek uyuyan bir bebeği ve mutsuz, yorgun, iki büklüm yatmaktan perişan olan bir anneyi huzura kavuşturan Selen ve Sedef Hanım’a ne kadar minnettar olsam azdır.

Biz ilk bebeğimizde eğitimi çok sancılı atlattık (çünkü inanılmaz dirençli bir bebekti Berra), ama başardık. Normalden uzun ve çok zorlu olan bu süreci bu iki güzel kadın ve anne sayesinde başarıyla tamamladık. Bize sabırla, sevgiyle destek oldular. Onların sayesinde küçük çocukla çok rahat bir hamilelik geçirdim. Doğuma gittiğimde bile gözüm arkada değildi. Eve bebekle dönüşümüzde güzel bir gece geçirmiş kızımla karşılaşmak tarif edilemez güzellikteydi.

Sonrasında Ebrar Hanım’da da tarih tekerrür etti ve biz yine uykusuzluğun pençesine düşünce hiç düşünmeden 3 aylıkken aradım Sedef Hanım’ı. Sanki dün ayrılmış gibi sıcacık karşıladılar bizi. Duvara çentik ata ata 4 ayımızı doldurunca eğitime başladık tekrar.

Ve evet; bu sefer ilk deneyimin de sayesinde çok güzel bir eğitim geçiriyoruz ve mezun olmak üzereyiz. İki kızım da huzurlu ve mutlu ve tabii anneleri de ☺ İlk kızımızda kardeş travması ve diş çıkarma nedeniyle biraz eğitimi baltalasak da(buna verdiğimiz tavizlerle büyüklerin rahat bırakın ne zaman uyursa uyusun çocuk sözlerini dinlememizle biz sebep olduk), küçükten sonra ona da tekrar bir el atacağız.


Sanırım çok uzun yazdım; ama az bile yazdım. Eğitim sürecinde çocuklarımı biraz ağlatsam da onların uyuma çabasıyla ağlamasından daha fazla değil. Onların güzel uyuyunca gösterdikleri gelişim paha biçilemez. İyi ki sizinle tanıştık.

Bize 2 kızımda da güzel uykulu geceleri ve huzuru hediye ettikleri için Selen Hanım ve Sedef Hanım’a çok çok çok teşekkür ediyorum. Sizler iyi ki varsınız ve sizi çok seviyoruz.

Özlem ÜLKER

 

Diğer Dandini Uykucularımız

Bebeğiniz uyumuyorsa çözüm Dandini Uyku Danışmanlığı’nda.

Danışmanlık Paketlerimiz

Siz & bebeğiniz için yeterli ve kaliteli uyku ihtiyaçtır.

Bu program, Dandini Programına ilave olarak eğitime başladığımız ilk günün ilk uyku seansında, GÖRÜNTÜLÜ olarak…

0 – 5 yaş aralığında olup kendi kendine uyumayı bilmeyen, sık uyanan ve tekrar uykuya dönmek için emzirilme, pışpışlanma…

İletişime Geç
İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?