Ebrar GÜL, Isparta – 10 Aylık

Ebrar GÜL, Isparta – 10 Aylık

Ebrar Gül
Sizde Uykuculara Katılın

Ebrar GÜL, Isparta – 10 Aylık

Öncelikle bana bu yolda rehber ve destek olan Sedef ve Selen Hanım’a teşekkürü bir borç bilirim. O iki güzel insanı ömür boyu unutmayacağımı buradan bildirmek isterim.

Gelelim bizim hikâyemize…

Kızım yaklaşık 2 aylıkken ayakta sallanmaya alıştı. 3 ay, 4 ay derken, artık sallamak benim için bir kâbusa dönüştü. Bir gün kendi kendime kızımı şşş pat yöntemiyle uyutmaya çalıştım. Alıştı, fakat yalnızca 2-3 gün sürdü. Daha sonra bilinçsizce yatır kaldır yöntemini denedim. O ise bize gözyaşından başka hiçbir şey getirmedi. Bunu da başaramamıştık. Artık ümidimi kesip kızımın böyle olduğunu kabul etmekten başka çarem olmadığını düşündüm.

Sonrasında giderek durum kötüleşince, ben hiçbir işini yapamayan, hiçbir sosyal yaşantısı olmayan, agresif, tahammülsüz, mutsuz bir kadına dönüştüm. Bu durum eşime, kızıma, dolayısıyla aileme yansıyor, huzursuzluklar çıkıyordu. Bir yandan da uyku eğitimini araştırıyor, ancak eşimi ikna edemiyordum. O, daha önceki denemeler gibi olur korkusuyla olumsuz bakıyordu. Artık son raddeye gelmiştik. Ebrar geceleri en fazla 21, en az 10 kere uyanıyor ve tekrar dizde sallanarak uyumak istiyordu. Sallamayı durdurduğum an gözlerini açıyor, kendini kaldırıyordu. Kızım uyumuyor, uyumadığı için de gün içerisinde çok huysuzlanıyordu. Ben de artık her anlamda çökmüştüm. Doktorumuzun önerisiyle uyku danışmanıyla çalışmaya karar verdik ve imdadıma Sedef ve Selen Hanım yetiştiler. Eğitime adım attığımdan bu yana bana moral motivasyon veren, sesleriyle  bile rahatlatan, her an yanımda olan iki kanatsız anne meleklerine sonsuz teşekkürler. Sedef ve Selen Hanım’ın sayesinde kızım 5 saat uyurken şimdi 13-14 saat uyuyor. Artık çok daha mutlu ve huzurluyuz. İyi ki varsınız, iyi ki sizlerle çalışmışız.

DİLARA BETÜL GÜL

Diğer Dandini Uykucularımız

Bebeğiniz uyumuyorsa çözüm Dandini Uyku Danışmanlığı’nda.

Danışmanlık Paketlerimiz

Siz & bebeğiniz için yeterli ve kaliteli uyku ihtiyaçtır.

Bu program, Dandini Programına ilave olarak eğitime başladığımız ilk günün ilk uyku seansında, GÖRÜNTÜLÜ olarak…

0 – 5 yaş aralığında olup kendi kendine uyumayı bilmeyen, sık uyanan ve tekrar uykuya dönmek için emzirilme, pışpışlanma…

İletişime Geç
İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?