Derin Yüsra SEVME, Ankara – 6 Aylık

Derin Yüsra SEVME, Ankara – 6 Aylık

Derin Yüsra Sevme
Sizde Uykuculara Katılın

Derin Yüsra SEVME, Ankara – 6 Aylık

Merhaba uykusuz, yorgun, stresli anne ve babalar 🙂 Bu yolda yalnız değilsiniz ama çaresiz de değilsiniz. Derin 5,5 aylıkken tanıştık Dandini Uyku ile. Aslında doğumdan itibaren birçok kitap okumuş, sosyal medyada birçok siteyi takip edip, teorik bilgileri bildiğim halde pratiğe dökememiş, canlı desteğe, bize güven verecek birilerine ihtiyacı olan bir anneydim. Söz konusu yavrularımız olunca en iyisini istiyoruz tabii ki. Çok araştırdım ama acaba çaresizce ağlamaya mı mahkum edeceğim diye cesaret edemedim. Aslında zaten yeterince uyuyamadığı için çok ağlayan bir bebekti. Kolik, sallanmadan ve emziksiz asla uyumayan, gündüz uykuları 35 dakikayı geçmeyen, geceleri 2 saat uyursa kendimizi şanslı hissettiğimiz bir bebekti Derin.

Kabus gibi geceler bitmek bilmezken Sedef Hanım’la tanışmamızdan sonra herşey zamanla düzene girdi. Eğitim sürecimiz hiç de korktuğumuz gibi olmadı. Tabii ki zorlandığım, pes ettiğim zamanlar oldu ama Sedef Hanım bizi bırakmadı. İyiki de bırakmamış. Benim bebeğim asla uyumaz derken şimdi o uyuduktan sonra geceleri dışarı bile çıkabiliyoruz 🙂 Kızımız 6 aylıkken diplomalı bir uykucu oldu. Her bebek uyurmuş, doğruymuş. Artık o mutlu, biz mutlu… Teşekkürler Dandini Uyku.

ŞEYMA SEVME

Diğer Dandini Uykucularımız

Bebeğiniz uyumuyorsa çözüm Dandini Uyku Danışmanlığı’nda.

Danışmanlık Paketlerimiz

Siz & bebeğiniz için yeterli ve kaliteli uyku ihtiyaçtır.

Bu program, Dandini Programına ilave olarak eğitime başladığımız ilk günün ilk uyku seansında, GÖRÜNTÜLÜ olarak…

0 – 5 yaş aralığında olup kendi kendine uyumayı bilmeyen, sık uyanan ve tekrar uykuya dönmek için emzirilme, pışpışlanma…

İletişime Geç
İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?