Defne YÜCEER, İstanbul – 11,5 Aylık

Defne YÜCEER, İstanbul – 11,5 Aylık

defne-yuceer-site-foto-3
Sizde Uykuculara Katılın

Defne YÜCEER, İstanbul – 11,5 Aylık

Merhaba, sizinle yollarımız iyi ki kesişti, iyi ki sizle bu yola girmeye karar verdim. Defne’mle birlikte, bizi hem sağlıklı uykulara, hem kaliteli bir hayata kavuşturdunuz. “Sabır, sabır” dediniz, her demoralize oluşumda beni motive ettiniz. Evet, zor bir süreç ama kararlı durmamda ve motive olmamda sizin emeğiniz en büyüğü.

Büyüyene kadar göremeyeceğiz deliksiz uykuyu derken, iki haftada uykularımız düzene girmeye başladı. Ağlamalar haliyle oluyor, ay aman ne kadar da kolay denilemez tabii, ama her zorluğuna değer ve uyumadığı zamanlardaki kadar kötü olamaz hiçbiri. Uykusuz, mızmız, mutsuz, hırçın ve her şeye ağlayan bir çocuk olacağına, iki hafta (gittikçe azalarak) ağlayıp, sonrasında kaliteli, keyifli bir hayata ve uyku düzenine kavuşmasını yeğlerim. İyi ki eğitime karar verdik diyorum yine ve hatta 2. çocukta 4. ay bittiği gibi direkt eğitim vermeye de kararlıyım. (2. çocugu bile planlar oldum :))

Sözün özü, eğitim şart 🙂 Doğru insanlarla doğru yolda ilerleyip sebat edince sonuç da güzel oluyor. Tekrar tekrar teşekkürler Selen ve Sedef Hanımcım.

SEVİL YÜCEER 

Diğer Dandini Uykucularımız

Bebeğiniz uyumuyorsa çözüm Dandini Uyku Danışmanlığı’nda.

Danışmanlık Paketlerimiz

Siz & bebeğiniz için yeterli ve kaliteli uyku ihtiyaçtır.

Bu program, Dandini Programına ilave olarak eğitime başladığımız ilk günün ilk uyku seansında, GÖRÜNTÜLÜ olarak…

0 – 5 yaş aralığında olup kendi kendine uyumayı bilmeyen, sık uyanan ve tekrar uykuya dönmek için emzirilme, pışpışlanma…

İletişime Geç
İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?