Bryan Poyraz YENİLMEZ, İzmir – 17 Aylık

Bryan Poyraz YENİLMEZ, İzmir – 17 Aylık

bryan-poyraz-yenilmez
Sizde Uykuculara Katılın

Bryan Poyraz YENİLMEZ, İzmir – 17 Aylık

Oğlumuz Poyraz, çok derin ve uzun uyuyan bir bebek değildi, hiç olmadı da. O uyumadıkça bizde farklı farklı yöntemler deneyerek onu uyutmaya çalıştık. Ta ki yanında biri olmadan uykuya dalamaz hale gelene kadar. Bizim hikayemiz de burada başladı. Poyraz daha 8 aylıkken, bunun bir son bulması gerektiğini düşünerek okuduğum kitaplar, internet sayfaları ve makaleler ile başladı. Uyku eğitimi vermek için artık kendimi hazır hissediyordum. Ama bazı nedenlerden dolayı vazgeçmek zorunda kaldık. Bu süreç içerisinde geceleri daha sık uyanmaya başlamıştı, neredeyse saat başı uyanıyordu. Uyandığında beni yanında istediğinden ya onun yatağında yatmam gerekiyordu ya da onu yanımıza almamız lazımdı. Gece bu sık uyanmalar, benim hem uyku ve hemde çalışma düzenimi etkilemişti.  

Poyraz 17 aylık olduğunda uyku eğitiminin hem kendisinin hemde bizim için kaçınılmaz olduğunu anladık ve yollarımız Dandini Uyku ekibi Selen ve Sedef Hanım ile kesişti. Onlara güvendim, iyi ki de güvenmişim.  Onların desteği, rahatlatan konuşmaları ve yaklaşımları ile Poyraz artık uyku vakti geldiğinde elimi tutuyor, nenni diyor ve odasına gidiyoruz.  Sonuç olarak oğlumun başta uyku saatleri olmak üzere, yemek saatleri, park saatleri, gezme saatleri gibi tüm faaliyetleri olması gereken hale geldi.  Günümüz, gecemiz, kısaca hayatımız düzene girdi. 18 aylık bir anne olarak, sabrını, ilgisini, anlayışını ve desteğini her zaman hissettiren, herşey tam içime sinene kadar yanımızda olan Dandini Uyku ekibine teşekkür ediyorum.  Tanıştığımıza çok memnun oldum.

MELTEM YENİLMEZ

Diğer Dandini Uykucularımız

Bebeğiniz uyumuyorsa çözüm Dandini Uyku Danışmanlığı’nda.

Danışmanlık Paketlerimiz

Siz & bebeğiniz için yeterli ve kaliteli uyku ihtiyaçtır.

Bu program, Dandini Programına ilave olarak eğitime başladığımız ilk günün ilk uyku seansında, GÖRÜNTÜLÜ olarak…

0 – 5 yaş aralığında olup kendi kendine uyumayı bilmeyen, sık uyanan ve tekrar uykuya dönmek için emzirilme, pışpışlanma…

İletişime Geç
İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?