Bora KÜÇÜKYAVUZ, Londra – 17 Aylık

Bora KÜÇÜKYAVUZ, Londra – 17 Aylık

bora-kucukyavuz-site-foto_1
Sizde Uykuculara Katılın

Bora KÜÇÜKYAVUZ, Londra – 17 Aylık

“Benim çocuğum asla kendi başına, benim desteğim olmadan uyumaz!” “Uyumayı sevmiyor!” “Ne yaptıysam gece boyu uyutmayı başaramadım!” cümlelerini hayatımızdan silmenin ve canım oğlumla kavuştuğumuz uyku dolu günlerin tarifsiz mutluluğunu sizlerle de paylaşmak isterim. 

Bora 17. ayına kadar kucağımda uyuyan, hatta uyurken ağlama krizlerine giren, geceleri 4-5 kez uyanıp kucağıma gelmeden asla uykuya dönemeyen bir bebekti. Ama artık Bora, kendi kendine, yatağında, hiçbir destek olmadan uyuyabilen, uyurken ağlamayan, yatağa gittiğinde mutlu olan bir bebek.

Bugünlere gelmemiz tabi ki kolay olmadı. Eğitime başlamadan önce ne kadar hazırlıklı olsam da sabrımın tükendiği, yapamayacağım, olmayacak dediğim, hiç beklemediğim durumlarla karşılaştığım günler de oldu elbette. İşte tam da bu zamanlarımda sevgili Selen Hanım ve Sedef Hanım beni öyle motive ettiler, öyle güzel şeyler söylediler ki asla pes etmedim. 

Gördüm ki uyumak öğrenilebilen bir yetenekmiş ve ne yazık ki bunca zamandır çocuğumun uykusuz kalmasına sebep oluyormuşum! Belirtmek isterim ki oğlum uykularını almaya başladığından beri çok daha mutlu ve çok daha iştahlı. Kısacası, iyi alınmış bir uyku eşittir mutlu bir hayat. :)

Uykusuz kalmak istemeyen sevgili anneler, bırakın Dandini Ekibinin kollarına kendinizi ve sonrasında uyku ve huzur dolu günlerin tadını çıkarın. :)

Ne kadar teşekkür etsem az size sevgili Dandini Ailesi. İyi ki varsınız! Kucak dolusu sevgiler!

EMİNE GÖKÇE KÜÇÜKYAVUZ

 

Diğer Dandini Uykucularımız

Bebeğiniz uyumuyorsa çözüm Dandini Uyku Danışmanlığı’nda.

Danışmanlık Paketlerimiz

Siz & bebeğiniz için yeterli ve kaliteli uyku ihtiyaçtır.

Bu program, Dandini Programına ilave olarak eğitime başladığımız ilk günün ilk uyku seansında, GÖRÜNTÜLÜ olarak…

0 – 5 yaş aralığında olup kendi kendine uyumayı bilmeyen, sık uyanan ve tekrar uykuya dönmek için emzirilme, pışpışlanma…

İletişime Geç
İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?