Barbaros YILDIRIM, Kocaeli – 5,5 Aylık

Barbaros YILDIRIM, Kocaeli – 5,5 Aylık

barbaros
Sizde Uykuculara Katılın

Barbaros YILDIRIM, Kocaeli – 5,5 Aylık

Barbaros doğduğundan beri ağlayan, uykuları çok düzensiz bir bebekti. Uykularını düzene sokmak için battaniyede, ayakta, kucakta salladık. Müzikle uyutmaya çalıştık, ama bir türlü başaramadık. Hatta bu uğurda 2-3 tane beşik bile aldık. Gündüz uykularında sanki alarm kurulmuş gibi 25-30 dakika sonra uyanıyor ve uyumuyordu. Uyku eğitim kitapları aldık.  Uygulamaya çalıştık, yine olmadı.

Eşimle çok gelgitler yaşasak da uyku eğitimi almaya karar verdik. Araştırmalarımız ve izlediğimiz videolar sonucunda Selen Hanım ve Sedef Hanım’la tanışma imkanımız oldu ve ilk görüşmemizi gerçekleştirdik. Gerekli cesareti ve kararlılığı göstermemizi sağladılar. Barbaros’un babası olarak öncü rol bendeydi, çünkü eşim uyumaz, düzene girmez diye kararsızlık içindeydi. Ama sonuca o bile inanamadı. Daha 1 hafta olmamıştı ki bebeğimizin uykuları düzene girdi. Gündüz 30 dakika uyumayan Barbaros, şimdi 1,5-2 saat uyuyabiliyor ve gece hiç uyanmıyor. Artık kendimize ayıracak bolca vaktimiz, çayımızı yudumlayıp film izleyeceğimiz uzunca zamanımız oldu.

Dandini Ailesine bize bu mutluluğu yaşattığı için çok teşekkür ederiz.

Erol YILDIRIM

 

Diğer Dandini Uykucularımız

Bebeğiniz uyumuyorsa çözüm Dandini Uyku Danışmanlığı’nda.

Danışmanlık Paketlerimiz

Siz & bebeğiniz için yeterli ve kaliteli uyku ihtiyaçtır.

Bu program, Dandini Programına ilave olarak eğitime başladığımız ilk günün ilk uyku seansında, GÖRÜNTÜLÜ olarak…

0 – 5 yaş aralığında olup kendi kendine uyumayı bilmeyen, sık uyanan ve tekrar uykuya dönmek için emzirilme, pışpışlanma…

İletişime Geç
İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?