Aylis GÜLLER, İzmir – 8 Aylık

Aylis GÜLLER, İzmir – 8 Aylık

aylis-foto-2_1
Sizde Uykuculara Katılın

Aylis GÜLLER, İzmir – 8 Aylık

Henüz hamilelik aylarımda uyku eğitimi konusunda araştırmalar yapmaya başlamıştım ve birçok kitap, birçok uzman görüşü, birçok yöntemi ezbere biliyordum.

Aylis 7 aylık olana kadar onunla aynı odada yatıyorduk ve memede uyuyordu. Öncelikle bu benim için çok kolay bir yöntemdi, ta ki tüm uyku boyunca memede uyumak isteyip gündüz uykuları 30 dakika, gece uykuları ise saat başı olana kadar. Odayı ayırıp kendim eğitim vermeye başladım. Çok da güzel ilerliyordum. Başarıya ulaşmak üzereyken, 1-2 gün Aylis’in huzursuzluğu üzerine birçok yanlış yapıp tekrar başa aldık süreci. Bu sırada, çok uzun zamandır takip ettiğim güzel uyku meleklerimiz Sedef ve Selen Hanım ile irtibata geçtim. Evet, yaptığım çoğu şey doğruydu, ama kesinlikle psikolojik olarak çok yıpranmıştım. Profesyonel desteğe çok ihtiyacım vardı. Atladığım bazı püf noktalarını da öğrendim.  Kesinlikle bir öncekinin 2 katı zorluğunda geçeceğine kendimi şartlamıştım ki daha ilk gece Aylis, sanki büyü yapılmış gibi, neredeyse kesintisiz uyudu. 3. gün ise tamamen kesintisiz uykuya kavuştuk. Gündüz uykuları da düzene giriyor yavaş yavaş. Her ne kadar birçok şeyi doğru bilsek de, bu kısa ama zorlu süreçte, profesyonel destek olmazsa mutlaka psikolojik olarak çıkmaza giriliyormuş.

İyi ki sizinle tanışmışız, iyi ki karşımıza çıkmışsınız. Geniş bir kitleye hitap etmelerine rağmen, bu kadar naif, bu kadar tatlı, nazik ve “anne” dilinden anlayan 2 kadın iyi ki bir araya gelip bizlere bu hizmeti getirmişsiniz.

BESTE GÜLLER

Diğer Dandini Uykucularımız

Bebeğiniz uyumuyorsa çözüm Dandini Uyku Danışmanlığı’nda.

Danışmanlık Paketlerimiz

Siz & bebeğiniz için yeterli ve kaliteli uyku ihtiyaçtır.

Bu program, Dandini Programına ilave olarak eğitime başladığımız ilk günün ilk uyku seansında, GÖRÜNTÜLÜ olarak…

0 – 5 yaş aralığında olup kendi kendine uyumayı bilmeyen, sık uyanan ve tekrar uykuya dönmek için emzirilme, pışpışlanma…

İletişime Geç
İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?