Atlas DEMİR, Ankara – 6 Aylık

Atlas DEMİR, Ankara – 6 Aylık

image0
Sizde Uykuculara Katılın

Atlas DEMİR, Ankara – 6 Aylık

Uykusuz geçen çok çok kötü bir gecenin sabahında, tam olarak saat 08.22’de attım eğitim almak istediğime dair mesajı. 

Atlas gazlı bir bebekti. Rahatlaması için emzikle uyutmaya başlamıştık. İşe de yaramış; uyku problemimiz ortadan kalkmıştı. Zaten Dandini ailesinin sıkı takipçisiydim. Sürekli onları dinliyor; tavsiyelerini uyguluyordum. Böyle böyle çok yol almıştık. Fakat işler bir anda değişmeye, kurtarıcımız emzik başımızın belası olmaya başlamıştı. Atlas’ın gelişimi açısından yanlış bir şey yapmak istemiyordum. Onun için de uzmanından yardım almayı istedim.

İlk seansımızı görüntülü yaptık ki kesinlikle yeni başlamayı düşünenler bana göre bu hizmetten faydalanmalı. İnanılmaz bir sürede Atlas kendisi uyumayı başardı. Sonrası zaten çorap söküğü gibi ilerledi. 3. gün Atlas sabaha kadar kesintisiz uyudu hem de sabah uyandığımızda küçük bir diş sürpriziyle. Bu fotoğraf onun ilk kesintisiz uykusunun şerefine (hatta sabah ben kaldırdım yoksa hala uyumaya devam ediyordu:)) çekildi. Her gün Selen Hanım ve Sedef Hanım uyku günlüklerimizi inceleyip bizi yönlendirdiler. Belirli bir plana göre ilerledik ve dengeyi sağladık.

Ne kadar teşekkür etsem azdır. Sayelerinde Atlas da, biz de rahat uykular çekiyoruz artık. Ve söylemeden asla geçemeyeceğim. Eğitime başlamamıza 1 gün kala neredeyse vazgeçiyordum, ama asistanları Sinem Hanım beni konuşurken o kadar çok rahatlattı ki devam etme kararını aldık.

Her şey için Dandini ailesine çok çok teşekkür ederiz. İnanın hiç zor değil. Yeter ki siz inanın ve Dandini ailesine güvenin.

Tuğba Demir

 

Diğer Dandini Uykucularımız

Bebeğiniz uyumuyorsa çözüm Dandini Uyku Danışmanlığı’nda.

Danışmanlık Paketlerimiz

Siz & bebeğiniz için yeterli ve kaliteli uyku ihtiyaçtır.

Bu program, Dandini Programına ilave olarak eğitime başladığımız ilk günün ilk uyku seansında, GÖRÜNTÜLÜ olarak…

0 – 5 yaş aralığında olup kendi kendine uyumayı bilmeyen, sık uyanan ve tekrar uykuya dönmek için emzirilme, pışpışlanma…

İletişime Geç
İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?