Arel UYGUN, İzmir – 6 Aylık

Arel UYGUN, İzmir – 6 Aylık

arel-foto
Sizde Uykuculara Katılın

Arel UYGUN, İzmir – 6 Aylık

6 aylık oğlumu uykuya kavuşturan Sedef ve Selen Hanım, size ne kadar teşekkür etsem az. Bu süreçte bana katlandığınız ve beni sürekli motive ettiğiniz için de ayrıca teşekkür ederim.

Bu iş gerçekten sabır ve kararlılık işiymiş. Şimdi oğlum yatağında döne döne uyuyor, uyanıyor ve tekrar kendi kendine uykuya geçiyor. Bunu söylediğime hala inanamıyorum. Gece 10-15 kere uyanan, memede, kucakta, ayakta uyuyan bir oğlum vardı benim. Şimdi geldiğimiz noktaya bakınca, Sedef ve Selen Hanım’ın yaptığı mucize gibi geliyor insana. Siz bizim hayatımıza o kadar güzel dokundunuz ki… İyi ki sizleri tanımış ve bu yola iyi ki sizlerle çıkmışız.

Bu eğitimi almayı düşünen sevgili anneler, evet çok zor bir süreç. Kararlı, sabırlı ve istikrarlı olmak çok önemli. Bunu ben ve benim inatçı oğlum başardıysak siz de başarırsınız, ama şunu bilin ki; biz de Sedef ve Selen Hanım sayesinde başardık.

Dandini Uyku ailesinin bir parçası olduğumuz için çok mutluyuz.

AYŞE UYGUN

Diğer Dandini Uykucularımız

Bebeğiniz uyumuyorsa çözüm Dandini Uyku Danışmanlığı’nda.

Danışmanlık Paketlerimiz

Siz & bebeğiniz için yeterli ve kaliteli uyku ihtiyaçtır.

Bu program, Dandini Programına ilave olarak eğitime başladığımız ilk günün ilk uyku seansında, GÖRÜNTÜLÜ olarak…

0 – 5 yaş aralığında olup kendi kendine uyumayı bilmeyen, sık uyanan ve tekrar uykuya dönmek için emzirilme, pışpışlanma…

İletişime Geç
İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?