Aras PINARLI, İzmir – 7 Aylık

Aras PINARLI, İzmir – 7 Aylık

Aras Pınarlı
Sizde Uykuculara Katılın

Aras PINARLI, İzmir – 7 Aylık

Biz 7 ay boyunca Aras’ın uykuyu sevmeyen bir bebek olduğunu düşündük. Bu bizim için pek de şaşırtıcı değildi, çünkü ablasında da benzer sorunları yaşamıştık.

Aras’ı uyutma şekli ve zamanlamaları ile ilgili akla gelebilecek her türlü yöntemi denedik. Klasik yöntemlerden sonuç alamayınca araştırıp öğrendiğimiz güncel uyutma yöntemlerini de denedik. Ama olmuyordu. Aras gündüzleri çok kısa uykular uyuyor, geceleri en az 3-4 kez uyanıyor ve desteksiz uyutmak mümkün olmuyordu. Bu durum tabii ki en fazla beni yıpratıyordu, ama sonuçta tüm aile olarak etkileniyorduk.

7 aylık olduğunda artık bu konuyu uzmanlarına bırakmak gerektiğini anladım. Bu noktada, sevgili Dandini ailesiyle Aras’ın uyku konusundaki sıkıntılarını paylaştım. Bize Aras’ın ihtiyaçlarına yönelik çok detaylı ve yol gösterici bir günlük program hazırladılar. İlk 3 gün biraz zorlu geçti, ama 4. geceden itibaren oğlum kesintisiz akşam uykularına kavuşunca benim stresim de azalmaya başladı. Bu durum tabii ki eşime ve kızıma da pozitif olarak yansıdı. İlk haftada gündüz uykuları da düzene girmiş ve süreleri uzamıştı. En önemlisi Aras artık desteksiz, kendi kendine uykuya dalabiliyordu.

14. günün sonunda Aras uyku eğitimini tamamladı ve sadece uykuları değil, tüm günü düzene girdi. Bu süreci anne olarak doğru yönetmek, sabırlı olmak ve Dandini ekibine güvenmek çok önemli tabii ki.

Biz bebeğimizin uyku konusunda eğitilebileceğine inandık ve çok geç olmadan bu konuda destek aldık. Sevgili Sedef Hanım ve sevgili Selen Hanım’a emeklerinden dolayı sonsuz teşekkürler ediyorum. Sevgilerimle.

BURCU PINARLI

Diğer Dandini Uykucularımız

Bebeğiniz uyumuyorsa çözüm Dandini Uyku Danışmanlığı’nda.

Danışmanlık Paketlerimiz

Siz & bebeğiniz için yeterli ve kaliteli uyku ihtiyaçtır.

Bu program, Dandini Programına ilave olarak eğitime başladığımız ilk günün ilk uyku seansında, GÖRÜNTÜLÜ olarak…

0 – 5 yaş aralığında olup kendi kendine uyumayı bilmeyen, sık uyanan ve tekrar uykuya dönmek için emzirilme, pışpışlanma…

İletişime Geç
İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?