Ali Deniz YILMAZ, İstanbul – 11,5 Aylık

Ali Deniz YILMAZ, İstanbul – 11,5 Aylık

ali-deniz-aile
Sizde Uykuculara Katılın

Ali Deniz YILMAZ, İstanbul – 11,5 Aylık

Bir gün ben de bu sayfaya oğlumun “uykuya kavuşma macerası”nı yazacağımı düşünemiyordum bile, ama sonunda evet biz de başardık 🙂 9 aylıkken başlamıştı bizim o kabus gibi gecelerimiz… Ali Deniz, her gece en az 6-7 kez uyanıp, önce emer sonra saatlerce ayakta sallanırdı. Gündüzleri de neredeyse hiç uyumazdı ya 1 ya da 2 saat! Artık pes etmiştik… Gün geçtikçe bendeki yorgunluğun, uykusuzluğun yerini sinir, öfke almaya başlamıştı, taa ki 11,5 aylık olduğumuzda uyku eğitimi hakkında araştırma yaparken sayfasını takip ettiğim Dandini Uyku Sedef Hanım’la çekiliş sayesinde tanışana dek :)

Bir anne olarak beni en iyi anlayan, tüm duygularımı, düşüncelerimi sabırla dinleyen uyku meleğimiz sayesinde sanki Ali Deniz’e sihirli değnek değmiş gibi oldu. Evet, gerçekten başta eşim de ben de “herkes uyur ama Ali Deniz asla uyumaz, boşuna mı uğraşıyoruz acaba?” diye çok söylendik. Ali Deniz’in ilk baştaki ağlamalarına dayanamayıp ben bile ağladım ama direndim ve oğlum sonunda desteksiz kendi kendine uyumayı öğrendi. Gündüzleri uykusunu aldığı için gece uykusuna daha rahat yatıyor ve geceleri kesintisiz uyuyabiliyor 🙂 Ne yalan söyleyeyim, uykuyu biz bile çok özlemişiz. Akşamları dinlenip, sabaha kadar ailece güzel bir uyku çekebiliyoruz 🙂 14 günlük maceramızın daha ilk gecesinden sonuç alabilmiştik, keşke daha önceden tanısaymışız Sedef Hanım’ı 🙂 Şimdi, Ali Deniz çok daha huzurlu, mutlu ve uykucu;  biz ise sizi tanıyıp bu mücadeleyi başardığımız için çok daha gururlu ve mutluyuz. Dandini Uyku ailesine ve uyku meleklerine çok teşekkürler :)

                                                                                                                      SEMRA YILMAZ

Diğer Dandini Uykucularımız

Bebeğiniz uyumuyorsa çözüm Dandini Uyku Danışmanlığı’nda.

Danışmanlık Paketlerimiz

Siz & bebeğiniz için yeterli ve kaliteli uyku ihtiyaçtır.

Bu program, Dandini Programına ilave olarak eğitime başladığımız ilk günün ilk uyku seansında, GÖRÜNTÜLÜ olarak…

0 – 5 yaş aralığında olup kendi kendine uyumayı bilmeyen, sık uyanan ve tekrar uykuya dönmek için emzirilme, pışpışlanma…

İletişime Geç
İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?